כרטיסים לקולוסיאום ללא תור

כרטיסים לקולוסיאום - מכיוון שהקולוסיאום רומא הוא אחת האטרקציות המתויירות ביותר ברומא, אנו ממליצים להזמין כרטיסים לקולוסיאום מראש

כרטיסים לקולוסיאום ללא תור

שימו לב! הכרטיסים לקולוסיאום נמכרים כמעט אך ורק באינטרנט. הסיכוי להשיג כרטיסים בקופה קטן. לכן תמיד הזמינו כרטיסים באינטרנט.

מכיוון שזו אחת האטרקציות הפופולריות ביותר ברומא ואפילו ברחבי העולם, אם לא תגיעו מוכנים עם כרטיסים לקולוסיאום מראש, תצטרכו לחכות שעות בתורים הארוכים. מומלץ להזמין כרטיסים מהאינטרנט, אפשר לבחור תאריך ושעה מדויקים וכך ניתן לדלג על התור ולהיכנס מהר ישירות לקולוסיאום.

סוגי כרטיסים לקולוסיאום:

טיפ: כרטיס התיירים של רומא הוא כרטיס הכולל את הקולוסיאום, הפורום רומנום, בזיליקת פטרוס הקדוש, הקפלה הסיסטינית. מידע נוסף Rome Tourist Card. -> ההמלצה שלי

קולוסיאום – ביקור חובה כשמבקרים ברומא ואנו ממליצים לכם לפנות מספיק זמן על מנת למצות את החוויה הייחודית הזו!

הקולוסיאום הוא המבנה הגדול ביותר ברומא. מבנה זה הוא מחזה מרהיב ואתר תיירות פופולארי. 

נבנה בסביבות 80 שנה לספירה, הקולוסיאום, במקור אמפיתאטרון פלבי (קולוסאו באיטלקית), הוא אמפיתאטרון ביצי ענק הממוקם במרכז העיר רומא, בין האסקילין והקיליוס, הגדול ביותר שנבנה אי פעם באימפריה הרומית.

זוהי אחת היצירות הגדולות ביותר של האדריכלות וההנדסה הרומית. כיום בהריסות, הקולוסיאום הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר ברומא! הערכות אחרונות מראות שכ-55,000 אנשים יכולים לשבת שם לצפות במשחקים. משהו למשוך את הסקרנות שלך!

קולוסיאום - הפורום הרומאי:

בגבעת הפלטינו (Palatino Hill ) תוכלו להתרשם מהריסותיהם של ארמונות, מוזיאונים ומבנים מרשימים. הגבעה ממוקמת בין הקולוסיאום והאנדרטה לזכר ויטוריו אמנואלה השני. הפורומים היו הלב של האימפריה ורפובליקה הרומית והיווה מקום ציבורי חשוב בזמני שליטתה של האימפריה הרומית.

לקיסר פלביאן אספסיאנוס היה האמפיתיאטרון הזה שיכול להכיל 65,000 צופים שנבנה בשנת 72 לספירה. בניית הקולוסיאום נמשכה שמונה שנים ומומנה בבזלת שנלקחה מירושלים.

את הקולוסיאום, שנקרא גם האמפיתאטרום פלביום, פתח הקיסר טיטוס במשחקים וחגיגות שנמשכו 100 ימים ועלו בחייהם של 5,000 בעלי חיים. הקיסר דומיטיאנוס, יורשו של טיטוס, הרחיב מאוחר יותר את האמפיתיאטרון עם קומה נוספת ומספר חללים מתחת לקולוסיאום. זה הפך את הקולוסיאום ברומא לאמפיתיאטרון הגדול ביותר בהיסטוריה הרומית, והוא נחשב לאחד משבעת פלאי תבל.

גבעת פלטינו והפורום הרומי:

על גבעת פאלאטינו מוצאים חורבות של ארמונות, מוזיאון ועוד מבנים יפים. ממוקם בין הקולוסיאום ומונומנט ויטוריו עמנואלה השני, – הפורומים. הפורומים היו לב ליבה של הרפובליקה הרומית המאוחרת ושל האימפריה הרומית.

<

קולוסיאום - מידע כללי

כתובת: Piazza del Colosseo Rome
תחבורה ציבורית: מטרו תחנת מטרו קולוסאו (קו B)
הזמינו כרטיסים כאן

טיפ: כרטיס התיירים של רומא מכסה האטרקציות המובילות ברומא כמו:

– כניסה מועדפת לקולוסיאום
– כניסה לפורום רומנום ולפאלטין
– כניסה למוזיאוני הוותיקן ולקפלה הסיסטינית
– סיור מודרך בבזיליקת פטרוס הקדוש
– מדריך שמע לפנתיאון
10% הנחה על אטרקציות וטיולים שונים

* שימו לב, האטרקציות הכלולות עשויות להשתנות בהתאם לזמינות

Rome Tourist Card - כרטיסים לקולוסיאום