כרטיסים למוזיאון הוותיקן וסיורים בקפלה הסיסטינית ברומא​

ותיקן - כרטיסים למוזיאון הוותיקן (ותיקן) והקפלה הסיסטינית

ותיקן – (מוזיאון הוותיקן): מידע על כרטיסים לוותיקן הכולל ביקור בקפלה הסיסטינית (Capella Sistina). טיפים, סיורים וכרטיסים למוזיאונים של עיר הוותיקן.

שימו לב: התורים למוזיאוני הוותיקן ארוכים במיוחד ולעתים קרובות אזלו הכרטיסים כי רוב הכרטיסים נמכרים באינטרנט. להזמנת כרטיסים למוזיאון הוותיקן:

  • כרטיסים לותיקןלחצו כאן
  • סיורי הותיקן מודרכים (באנגלית) – לחצו כאן
  • סיור מודרך במוזיאוני הוותיקן ובקפלה הסיסטינית לחץ כאן
  • סיור מודרך במוזיאוני הוותיקן, הקפלה הסיסטינית,כולל הקולוסיאום לחץ כאן

כל אפשרויות הכרטיסים לוותיקן 

טיפ: אנו ממליצים לקנות Rome Tourist Card שכולל את האטרקציות המובילות ברומא (מוזיאון הוותיקן, סנט פיטרס, קולוסיאום) 

מוזיאוני הוותיקן הם מהמוזיאונים הגדולים בעולם עם אוסף עצום שמשתנה מחפצי אמנות רומיים ומצריים עתיקים, חפצי דת, חדרים מצוירים להפליא ואפילו אמנות מודרנית. 26 המוזיאונים השונים של הוותיקן ממוקמים במתחם של ארמונות אפוסטוליים רבים, והם ללא ספק יעד המוזיאונים הפופולרי ביותר ברומא, בין השאר בגלל הקפלה הסיסטינית המפורסמת. במהלך ביקורכם תתפעלו מאוצרות האמנות הרבים שאספו  האפיפיורים ב-54 אולמות מאז המאה ה- 16

גולת הכותרת המוחלטת של המסלול דרך מוזיאוני הוותיקן היא ביקור בקפלה הסיסטינית ('Capella Sistina').

השם נגזר ממייסד הקפלה, האפיפיור סיקסטוס הרביעי. התקרה המרשימה של הקפלה הסיסטינית מהמאה ה-15 צוירה במאה ה-16 על ידי מיכלאנג'לו. הוא מתאר את סיפור הבריאה, המבול הגדול וסצנות אחרות. הקירות הצדדיים יפים באותה מידה עם ציורי חייו של ישו שנעשו על ידי Ghirlandaio, Botticelli, Perugino, Pinturicchio ואחרים. הקיר מאחורי האלטר מציג את הציור של מיכלאנג'לו של 'הדין האחרון'. הקפלה הסיסטינית ידועה בעיקר בהיותה המקום בו נפגשים הקרדינלים לכנס בעת בחירת אפיפיור חדש.

כאשר אפיפיור חדש נבחר, עשן מגיע מארובת הקפלה פעמיים ביום. עשן לבן פירושו שנבחר אפיפיור חדש, בעוד שעשן שחור פירושו שהקרדינלים עדיין לא הצליחו במשימתם.

ביקור עוצר נשימה במוזיאון הותיקן יעשה לך את היום! כולל את הקפלה הסיסטינית של מיכלאנג'לו.

מוזיאוני הוותיקן נחשבים בין המוזיאונים החשובים בעולם. כאן האפיפיורים, לאורך זמן, אספו ושימרו כמה מיצירות המופת הגדולות בכל הזמנים ואת חפצי האמנות היקרים ביותר של העבר. בראש ובראשונה, הם העמידו את אוספי האמנות מהמבנים שלהם לרשות הציבור.

מומלץ : Rome Tourist Card

– כניסה מועדפת לקולוסיאום
– כניסה לפורום רומנום ולפאלטין
– כניסה למוזיאוני הוותיקן ולקפלה הסיסטינית
– סיור מודרך בבזיליקת פטרוס הקדוש
– מדריך שמע לפנתיאון
10% הנחה על אטרקציות וטיולים שונים

* שימו לב, האטרקציות הכלולות עשויות להשתנות בהתאם לזמינות

Rome Tourist Card - כרטיסים לקולוסיאום

היכן ממוקמים מוזיאוני הותיקן ברומא?

מוזיאוני הותיקן (הוותיקן) ממוקמים בעיר הוותיקן, הכתובת הקרובה ביותר לכניסה למוזיאון עם הקפלה הסיסטינית היא Viale Vaticano 100 Roma.

כרטיסים וסיורים מודרכים